Logo-harstra

Harstra-Wash4

Myjka WASH 4

Myjka WASH 4 to profesjonalne urządzenie do czyszczenia aparatów oddechowych

Funkcje

Urządzenie do czyszczenia Wash 4 zostało zaprojektowane z myślą o profesjonalnym czyszczeniu aparatów oddechowych o otwartym obiegu (SCBA) razem z butlami na sprężone powietrze. Włożony do urządzenia Wash 4 aparat powinien być pod ciśnieniem. Proces czyszczenia odbywa się na zasadzie kombinacji bazy czyszczącej, którą stanowi lekko alkaliczny płyn wolny od związków fosforu i chloru.

Model

Kompletne urządzenie wyposażone jest w silne pompy wymuszające cyrkulację i pompy dozujące środki czyszczące neutralizujące z regulacją. Procedura kontrolna jest niezwykle prosta i przyjazna dla użytkownika. Można wybrać trzy różne cykle: 5, 10 lub 22 minuty. Urządzenie jest zabezpieczone przed nieprawidłowym użyciem, drzwi muszą być zamknięte a temperatura musi osiągnąć prawidłową wartość – w przeciwny wypadku, program nie rozpocznie się. Aparaty oddechowe należy umieścić w specjalnym stojaku, na zewnątrz Wash 4, który to stojak z aparatami przy pomocy specjalnej, poruszającej się na rolkach ramy, wykonanej ze stali nierdzewnej. Po zalecanym 22 minutowym cyklu czyszczenia, butle należy odłączyć od aparatów aby umożliwić ich lepsze wysuszenie. Do suszenia aparatów zalecamy użycie naszego specjalnego urządzenia do suszenia wraz z wózkiem.

Dane techniczne

Za prawidłowy przebieg wszystkich wersji programowych odpowiada PLC (Programowalny Sterownik Logiczny). Na przykład: impuls przekazuje wskazanie o poziomie wody do pompy dozującej lub informacje o ruchach do parametru czasu.

Serwisowanie

Wash4 to produkt w całości wykonany w Holandii, z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ze starannie dobranych komponentów. Gwarantujemy jego dobry i szybki serwis.

Model Wash 4 przystosowany do jednorazowego czyszczenia 4 aparatów oddechowy z butlami.

Pobierz folder