MICROCHEM-6000-LOGO

MICROCHEM-6000

MICROCHEM 6000

MICROCHEM® 6000 to nowe rozwiązanie w dziedzinie ubrań gazoszczelnych przeznaczonych dla służb ratowniczych i przemysłu.

Wszędzie tam, gdzie ubrania używane są do akcji i nie wiadomo z góry z jakim skażeniem spotka się ratownik, w związku z czym wymagany jest najwyższy wysoki stopień ochrony a dekontaminacja jest bardzo trudna lub nawet niemożliwa, znajdują zastosowanie ubrania wielokrotnego użytku z limitem stosowania.

W przemyśle z powodzeniem mogą być stosowane przy stałych pracach w środowisku zagrożonym skażeniem, gdzie o ile do niego nie dojdzie, ubranie może być wielokrotnie używane.

Ubranie gazoszczelne MICROCHEM® GTS i GTB typ 1a. Wykonane z lekkiego, elastycznego i bardzo silnego materiału zapewniającego znakomitą ochronę przez szeroką gamą niebezpiecznych związków chemicznych z włączeniem chemicznych środków bojowych.

Bardzo dobrze widoczny, innowacyjny materiał jest silny, wytrzymały, spełnia a nawet przewyższa minimalne wymogi normy EN- 943-1 i EN 943-2 w odniesieniu do ubrań z limitem stosowania.

Oferujemy szeroką gamę rękawic, butów oraz systemów przepływu powietrza, w różnych konfiguracjach.

Ubranie może być noszone tylko i wyłącznie wraz z aparatem oddechowym.

GTS – ubranie gazoszczelne ze skarpetami i osłonami.
GTB – ubranie gazoszczelne z zamocowany na stałe butami.